KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15343222
nr 1534 3222
Oidentifierad konstnär. Signerad Ludmila, Hamnmotiv. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 60x77 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 april 2023
kl 19:53:19
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr